W szkole filmowej profesorami są aktywni zawodowo


AMA FILM ACADEMY – renomowana szkoła filmowa Warszawa. Miejsce, które buduje już swoją tradycję. Wielu twórców filmu docenia angażowanie się szkoły filmowej w nauczanie rozwijające horyzonty wiedzy i umiejętności przydatnych w świecie związanym z filmem. Szkoła powstała z inicjatywy osób działających od lat w branży kinematograficznej. W szkole filmowej można poszerzyć wiedzę a także umiejętności pożyteczne na ścieżce kariery zawodowej. Osobą, która założyła szkołę jest Piotr Lenart, człowiek, który w branży filmowej osiągnął wiele. Wykładał w wielu miejscach w kraju i za granicą.

W szkole filmowej profesorami są aktywni zawodowo reżyserzy, operatorzy, scenarzyści, technicy i profesjonaliści od dźwięku, wykładają również popularni aktorzy oraz specjaliści od teorii i historii filmu.

W szkole filmowej Warszawa studenci mają szansę m.in. poszerzenia wiedzy i umiejętności praktycznych na temat produkcji i postprodukcji filmu, reżyserii, pracy operatora i dźwiękowej. Szkoła filmowa od początku istnienia jest placówką otwartą na oczekiwania słuchaczy. Zgłębienie wiedzy w zakresie filmu jest naprawdę możliwe, jeśli pracuje się się z najlepszymi. Można uczyć się na określonym kierunku, jak i pobierać naukę w ramach warsztatów i master class.

Zapraszamy do tej wyjątkowej placówki związanej z życiem http://amafilmacademy.pl/szkola-filmowa-ama-warszawa/ filmu. Nauka u nas jest pożyteczna i przyjemna.

Tagi dla artykułu

usługi

Komentarze: 1


noavatar.png
Golonka 2021-10-21

Uprzednio niemal rok po ślubie puścili staruszkami przecudnej córeczki, a po dwóch latkach młodzika.