AMA FILM ACADEMY – wyjątkowa szkoła


AMA FILM ACADEMY – wyjątkowa szkoła filmowa Warszawa. Miejsce, które tworzy już swoją tradycję. Wielu twórców filmu docenia angażowanie się szkoły filmowej w edukowanie rozwijające horyzonty wiedzy i umiejętności przydatnych w świecie związanym z filmem. Szkoła powstała jako wynik twórczego wysiłku osób działających od lat w branży kinematograficznej. W tej renomowanej placówce filmowej można poszerzyć wiedzę oraz umiejętności przydatne na ścieżce kariery związanej ze światem filmu. Założycielem tej placówki jest Piotr Lenart, człowiek, który w branży kinematograficznej osiągnął bardzo dużo. Wykładał w różnych miejscach w kraju i za granicą.

W szkole filmowej wykładowcami są aktywni zawodowo reżyserzy, operatorzy, specjaliści od scenografii, technicy i profesjonaliści od dźwięku, wykładają także popularni aktorzy oraz specjaliści od teorii i historii filmu.

W szkole filmowej Warszawa studenci mają możliwość m.in. poszerzenia wiedzy i doświadczenia na temat produkcji i postprodukcji filmu, reżyserii, pracy operatora i dźwiękowej. Szkoła filmowa od początku istnienia jest placówką otwartą na potrzeby słuchaczy. Poznanie wiedzy w zakresie filmu jest naprawdę możliwe, gdy pracuje się się z najlepszymi. Można studiować na określonym kierunku, jak i pobierać naukę w ramach warsztatów i master class.

Zapraszamy do najlepszej placówki filmowej. Nauka u nas amafilmacademy.pl jest pożyteczna i sprawi Wam wiele radości.

Tagi dla artykułu

usługi