Nieruchomości


Inwestycja Groen Konstancin to okazja na odnalezienie

Inwestycja Groen Konstancin to okazja na odnalezienie wymarzonego lokalu mieszkalnego w pobliżu stolicy. W otulinie wielu lasów oraz obszarów zielonych zlokalizowano inwestycję mieszkalną, jaka spełnia najważniejsze wzorce. Same budynki pozostały zaprojektowane w dzisiejszym stylu, który jest odzwierciedleniem dzisiejszych trendów architektonicznych. Co więcej.

Kategoria: Nieruchomości
Komentarze: 0


Zmiana lokalu mieszkalnego to zawsze poważna decyzja do podjęcia

Zmiana lokalu mieszkalnego to zawsze poważna decyzja do podjęcia. Przeprowadzasz się i pragniesz ostatecznie mieć coś własnego? Posiadasz dosyć chodzenia od jednego lokalu do kolejnego, bo po kilku miesiącach wymówili Tobie umowę najmu? Nowe mieszkania w Warszawie oczekują na Ciebie i na Twoją decyzję, czy pragniesz w nie inwestować. Czy wolisz skorzystać z propozycji rynku pierwotnego, czy wtórnego? Warszawskie pionierskie.

Kategoria: Nieruchomości
Komentarze: 4


Mieszkanie w Warszawie nie musi kojarzyć się ze zgiełkiem

Mieszkanie w Warszawie nie musi kojarzyć się ze zgiełkiem bądź też ciągłą pogonią za wolnym miejscem parkingowym. Chcesz mieszkać w Warszawie, jednak nie pragniesz, by apartament był oddalony od centrum? Śnisz o połączeniu zadowolenia, zielonych parków, dostępności placu zabaw i szkoły dla dzieci z bliskością centrum oraz dobrym połączeniem drogowym z najistotniejszymi arteriami stolicy? Oto Niemcewicza 19 - prestiżowe mieszkania na Starej Ochocie. Najbardziej sprzyjający adres,.

Kategoria: Nieruchomości
Komentarze: 0